O nas

Kim jesteśmy

Koncertoteka to katalog koncertów, warsztatów z muzyką promującą prawdę, dobro i piękno i wartości płynących z Dobrej Nowiny. Znajdziesz tutaj pełny wachlarz styli muzycznych oraz artystów z profesjonalnym warsztatem muzycznym. Koncertoteka została utworzona z myślą o zebraniu w jednym miejscu wartościowej muzyki i zaproponowaniu jej w przyjazny sposób odbiorcom z Polski i zagranicy. 

Koncertoteka.pl jest częścią większego projektu jakim jest MusicMQ. Serwis ten zapewnia kompleksowe wsparcie dla artystów i twórców. Wspieramy artystów na każdym kroku, dostarczając niezawodne narzędzia i wsparcie potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Niech twoje utwory rozbrzmiewają na całym świecie - dołącz do naszej społeczności muzycznej już dziś!

FAQ

1. Jak przebiega proces zamówienia koncertu?

Zainteresowana instytucja wypełnia formularz zamówienia z szczegółami oczekiwań (data, rozmiar sali, nagłośnienie). Zamówienie po weryfikacji trafia do artysty, który omawia szczegóły realizacji koncertu/warsztatu bezpośrednio z zamawiającym.

2. Jakie są oplaty za korzystanie z serwisu?

Pobieramy opłatę 30% od wartości zamówionego koncertu. W ramach opłaty jesteśmy w stanie opłacić utrzymanie serwisu, zapewnienie obsługi oraz podstawowego wsparcia. Oprócz tego jesteśmy w stanie aktywnie pozyskiwać angaże oraz promować serwis.

3. Jak można trafić na Koncertotekę?

Koncertoteka jest częścią większej inicjatywy, której celem jest promowanie wartościowych muzyków poprzez serwisy streamingowe oraz dostęp do tzw. Muzycznego Centrum Dowodzenia. W ten sposób artysta uzyskuje możliwość stworzenia własnej wizytówki, zamówienia materiałów reklamowych do promowania oraz umieszczenia swoich utworów w serwisach streamingowych.

Dostęp do koncertoteki jest darmowy. W razie zainteresowania prosimy o kontakt.

4. Co powinna zawierać cena mojego koncertu/warsztatu?

Cena powinna zawierać wynagrodzenie dla artystów oraz dojazd do dowolnego miejsca w Polsce. Pozostałe elementy cennika (angaż dźwiękowców, nagłośnienie) są ustalane już bezpośrednio pomiędzy artystą, a zamawiającym.

Trwa ładowanie...